Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Dostawa

Wszystkie oferowane przez nas produkty są wysyłane poprzez firmę kurierską. Koszt wysyłki zależy od wagi zamówionego towaru.

5. KOSZT, SPOSOBY I TERMIN DOSTAWY 
5.1. Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Unii Europejskiej.
5.2. Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi na stronach Sklepu Internetowego w zakładce informacyjnej dotyczącej kosztów dostawy oraz w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży. 
5.3. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:
5.3.1. Przesyłka kurierska.
5.3.2. Przesyłka paletowa.
5.4. Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi do 33 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 33 Dni Roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się od dnia zaksięgowania płatności za produkt oraz zaakceptowania projektu graficznego.
5.4.1. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl